Actelion, yeniliği, bilimi ve hastaların bakımını destekleyen bir kültüre sahip, hızla büyüyen bir şirkettir. Actelion’un keşifleri topluma büyük değer sunmakta ve karşılanmamış tıbbi ihtiyaçları karşılamaktadır. Eğer kendinizi Actelion’un Temel Değerlerine yakın buluyorsanız  lütfen mevcut iş olanaklarını inceleyin ve özgeçmişinizi gönderin.

Sizi Actelion’un bir üyesi olmaya ve şirketle bağlantınızı sürdürmeye teşvik edecek temel sebeplerden biri, mesleki deneyime sahip olduğunuz alanda fark yaratabilme fırsatıdır. Actelion’un sergilediği takım ruhu ve değişikliklere açık tavır, yorulmak bilmeden gösterdiğiniz çabaların hakiki sonuçlarını görebilmenizi ve ödüllendirici ortamın keyfini sürebilmenizi sağlayacaktır. Actelion size mesleki anlamda kendinizi geliştirme gerekliliğini hissettirir, aynı zamanda dengeli bir kişisel hayat yaşamanızı teşvik ederek size bu yönde destek sağlar.

Actelion yeni çalışanlar alırken yeniliklerden ilham alan, esnek, hevesli ve farklı görevleri üstlenebilecek insanlar arar. Çalışanların seçilmesi sürecinde ilgili çalışma alanlarındaki kilit insanlarla ve İnsan Kaynakları uzmanlarıyla tanışacak, işle ilgili derinlikli bilgi sahibi olma ve şirketin ruhuna dair fikir edinme fırsatına sahip olacaksınız. İş görüşmesi değerlendirmeleri kurum içinde her bir görevde yüksek performans göstermek için temel gereklilikleri temsil eden Actelion Temel Yetkinlikleri üzerine inşa edilmiştir. Actelion, başvuru yapan adaylarda yalnızca mesleki bilgi ve deneyim değil, kendini geliştirme potansiyeli de arar.

Online başvuru yapıp Actelion’u daha iyi tanıyabilirsiniz!

Actelion Fırsat Eşitliğini Gözeten bir İşverendir.